Konferencijos „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“ darbai. 2024 m.

Konferencija „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“ – tai jau penktą kartą vykstantis renginys, skirtas pristatyti naujausius studentų pasiekimus informatikos ir IT srityse. Šio renginio tikslas – ugdyti studentų mokslinių darbų rengimo bei rezultatų pristatymo įgūdžius, supažindinti su kitų studentų atliekamais tyrimais, paskatinti studentus domėtis moksline veikla. Renginys subūrė studentus iš kelių Lietuvos universitetų. Konferencijoje savo pranešimus skaitė studentai iš Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Vilniaus universiteto. Konferencijoje aptariamos įvairiausios temos, nuo programų sistemų kūrimo iki dirbtinio intelekto, ir tai suteikia puikią galimybę dalyviams pagilinti savo žinias, keistis idėjomis bei užmegzti vertingus profesinius ryšius.